Ceza Avukatı

A&G HUKUK BÜROSU; ceza hukuku alanında yer alan hukuki uyuşmazlıklar ile soruşturma ve kovuşturma evrelerinde dosyaların takibini yapmakta, itiraz edilmesi gereken mercilere durumu anında bildirmekte, düzenli olarak cezaevi ziyareti yapmakta ve müvekillerine dosyanın her aşamasında bilgi vermektedir.

Ceza hukuku alanındaki uyuşmazlıklarda şüpheli, sanık, mağdur, müşteki, şikayet eden, katılan gibi sıfatlarda bulunabilirsiniz. Hangi sıfatla olursa olsun, ceza hukuku alanında yaşadığınız tüm uyuşmazlıklar, yapılması gereken şikayetler, açılması gereken davalar ve savunmalar için A&G HUKUK BÜROSU avukatları ile iletişim kurabilirsiniz. Mevcut bir dosyanız varsa dosya kapsamında yapılacak işlemler ve savunmalar; bir konu hakkında şikayette bulunacaksanız şikayetin nasıl yapılacağı ve soruşturma evresinin takibi gibi önemle ve dikkatle yürütülmesi gereken süreçler avukatlarımız tarafından büyük bir dikkat ve özveri ile takip edilecektir.

KOCAELİ CEZA AVUKATI

Ceza hukukunda takip edilecek dosyalarda öncelikli olarak hangi sıfatla dosyada bulunulduğu önem arz etmektedir. Katılan, müşteki, sanık, tanık gibi sıfatlarla ceza hukuku alanında bir uyuşmazlıkla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bazen söyleyeceğiniz bir kelime veya söylemediğiniz bir kelime kaderinizi belirleyecektir. İşte bu aşamada kesinlikle bir avukat yardımı alınmasını tavsiye ediyoruz. Zira fark etmeden atacağınız yanlış bir adım kendinizin veya sevdiklerinizin hayatında telafisi mümkün olmayacak tahribatlara yol açabilecektir. Kocaeli’de kurulmuş olan, ancak yer ve zaman ayırt etmeksizin Türkiye’nin her yöresinden ceza hukuku alanında iş ve işlemleri kabul ederek en profesyonel şekilde ilgilenen ofisimiz, sıklıkla birebir görüşme imkanı ve cezaevi ziyareti yapma imkanı olduğundan Kocaeli’de bulunan ceza hukuku alanındaki uyuşmazlıklarda çok daha etkin rol alabilmektedir. Kocaeli Ceza Avukatı, denildiğinde akla ilk gelen ofis olma yolunda ilerleyen ofisimiz, ceza hukuku alanında uzman kadrosuyla hizmetinizdedir.